الوپایا | مشاوره تخصصی کسب و کار

مشاوره سرمایه گذاری

سرمایه گذاری به معنی تبدیل وجوه مالی به یک یا چند نوع دارایی برای مدت زمان معین با اهداف بلند مدت یا کوتاه مدت میباشد. در واقع سرمایه گذاری شامل دامنه وسیعی از فعالیت‌ها می شود که از انواع آن می توان سرمایه گذاری در گواهی سپرده، اوراق قرضه، سهام عادی یا صندوق‌های مشترک سرمایه گذاری را نام برد. همچنین بسیاری از افراد از طریق فروش سهام و دارایی‌های مشهود مانند طلا و اشیاء قیمتی برای انجام سرمایه گذاری اقدام میکنند.

هر فرد یا سازمان با توجه به شرایط مالی و میزان ریسک پذیری می تواند یکی از روش های سرمایه گذاری برگزیند

با توجه به این که سرمایه گذاری دارای درجات مختلف ریسک‌پذیری میباشد و همه افراد تجربه و تخصص لازم جهت سرمایه گذاری در بازارهای مختلف را ندارند، لازم است تا با کمک از مشاورین سرمایه گذاری که توسط افراد متخصص در این حوزه ارائه می شود، جهت مدیریت بهتر ثروت خود اقدام کنند. 

از آنجا که هدف سرمایه گذاران عموما رشد و توسعه سرمایه خود برای بهره مندی در آینده میباشد، مشاورین سرمایه گذاری با استفاده از تخصص خود می توانند در کاهش ریسک، حفظ و افزایش سرمایه افراد به آنها کمک کنند.

جهت دریافت نوبت و اطلاعات بیشتر

نحوه دریافت مشاوره راه اندازی کسب و کار

الوپایا، مرکز مشاوره کارآفرینی و مشاوره کسب و کار در اصفهان، این امکان را فراهم کرده که در هر شرایطی بتوانید از خدمات مشاوره بهره مند شوید. شما میتوانید با بخش مشاوره تماس بگیرید و مسئله خود را مطرح کنید، بسته به درخواست و نوع مشاوره برای شما نوبت تعیین میشود.

اگر امکان مشاوره حضوری را ندارید جای نگرانی نیست، الوپایا پلتفرم مشاوره آنلاین را فراهم کرده و میتوانید جلسات خود با کارشناسان را به صورت آنلاین برگزار کنید.

Open chat
با ما در ارتباط باشید