الوپایا | مشاوره تخصصی کسب و کار

مشاوره شغلی | راه اندازی کسب و کار و کارآفرینی

مشاوره کارآفرینی چیست؟

مشاوره راه اندازی کسب و کار، همراهی ما تا پایان کار شما خواهد بود.

بحثی که این روزها مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته،کارآفرینی و شروع کسب و کار جدید است. درواقع مشاوره کار آفرینی ، برنامه ریزی شغلی و تمرکز بر مسیر شغلی میباشد.

با یک نگاه کلی به وضعیت امروز اشتغال کاملا واضح است که معضل بیکاری حال حاضر کشور مربوط به نبود شغل نیست بلکه مربوط به فقدان نیروی انسانی متخصص در حوزه های مختلف است، که این موضوع به انتخاب ناآگاهانه ی افراد در انتخاب شغل و همچنین عدم راهنمایی موثر بعد از این انتخاب برمیگردد، اما داشتن ایده‌ برای شروع کسب‌ و کار، به تنهایی کافی نخواهد بود چراکه شما نیاز دارید در این مسیر با افرادی که حداقل یکبار این راه را رفته اند مشورت کنید.

چه افرادی به مرکز مشاوره پایا مراجعه میکنند

درمورد اول مشاور حتما باید در حیطه ی تخصصی کار شما فعالیت و تجربه کافی داشته باشد و تمامی راهنمایی ها به صورت تخصصی برای پیشبرد اهداف و گسترش فعالیت شما خواهد بود.

در مورد دوم شما هدفتان مشخص شده و تنها نیاز دارید با کسی که چم و خم کار را به خوبی میداند، اصول و تکنیک راه اندازی را قدم به قدم باهم پیش ببرید که البته حوزه فعالیت این مشاور هم باید حتما در حیطه فعالیت شما باشد.

و اما مورد سوم، شما بدون هیچ ایده ای تنها قصد کردید کسب و کار شخصی خود را راه اندازی کنید. در این مورد شما  ابتدا میباید با انجام تست های شخصیت شناسی پایا شخصیت سنجی شوید سپس بر اساس نتایج تست و مشاوره توسط کارشناس این حوزه، مسیر شغلی شما مبنی بر شخصیت و علایق شما تعیین میگردد.

وظایف مشاور شغلی چیست؟

  • مشاور باید بتواند ایده ی کسب و کار شما را تحلیل، و متناسب با خلاء بازار ارزیابی کند.
  • ایده ی شما به تنهایی کارآمد نخواهد بود و مسیر راه اندازی ممکن است شما را سردرگم کند، پس شما به کسی احتیاج دارید که از ابتدای راه  اصول و تکنیک راه اندازی را به خوبی بداند و تا رسیدن شما به هدف مورد نظر همراهتان باشد.
  • و اما مهم ترین و پردغدغه ترین بخش، راه اندازی کسب و کار و تامین و جذب سرمایه میباشد، ممکن است برای شروع سرمایه کافی داشته باشید اما در غیر این صورت نشان دادن روش‌های تامین مالی و جذب سرمایه وظیفه مشاور خواهد بود.

جهت دریافت نوبت و اطلاعات بیشتر

نحوه دریافت مشاوره راه اندازی کسب و کار

الوپایا، مرکز مشاوره کارآفرینی و مشاوره کسب و کار در اصفهان، این امکان را فراهم کرده که در هر شرایطی بتوانید از خدمات مشاوره بهره مند شوید. شما میتوانید با بخش مشاوره تماس بگیرید و مسئله خود را مطرح کنید، بسته به درخواست و نوع مشاوره برای شما نوبت تعیین میشود.

اگر امکان مشاوره حضوری را ندارید جای نگرانی نیست، الوپایا پلتفرم مشاوره آنلاین را فراهم کرده و میتوانید جلسات خود با کارشناسان را به صورت آنلاین برگزار کنید.

Open chat
با ما در ارتباط باشید